Konsultacje lektorów Studium Języków Obcych

Uniwersytetu  Łódzkiego

 

Zespół   Anglistów

Imię i nazwisko

lektora

Godziny konsultacji

Miejsce konsultacji

Mgr Aleksandra Augustyniak

 

Piątek  14.45-15.45

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Katarzyna Bachman-Fabijanowska

Wtorek  10.00-11.00

 

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 1.34

Mgr Mariusz Bilski

 

Poniedziałek  14.00-15.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Aneta Burska

 

Wtorek  10.00-11.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.10

Mgr Magdalena Cander

 

Urlop bezpłatny

 

Mgr Marzena Conio

 

Czwartek  14.45-15.45

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.54

Mgr Kamila Chorąziak

 

Poniedziałek  12.00-13.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Katarzyna Duklas

 

Piątek  11.15-12.15

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Magdalena Dworakowska

 

poniedziałek 14.45-15.45

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.10

Mgr Dorota Dziuba

 

wtorek  12.00-13.00

Budynek Biologii ul. Banacha 1/3 sala 100B

Mgr Ewa Frankowska-Zuther

 

Środa  12.00-13.00

Budynek Matematyki ul. Banacha 22 sala A415

Mgr Marcin Gajdowicz

 

wtorek  16.30-18,.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Natalia Gawior

 

Urlop rodzicielski

 

Dr Anna Gintowt-Dziwiłł

 

Czwartek  10.00-11.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Anna Jurek

 

Wtorek  12.00-13.00

Budynek Fizyki ul. Pomorska 149/153 sala A233

Mgr Elżbieta Karwacka

Z-ca Dyrektora Studium

Wtorek 9.30-11.00

Czwartek  15.00-16.00

Budynek SJO UŁ ul. Pomorska 161 pokój 3.09

Budynek SJO UŁ ul. Pomorska 161 pokój 3.09

Mgr Agata Kasprzyk-Maryniak

 

Czwartek  8.00-9.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Natalia Kiełbasińska

 

Wtorek  13.15-14.15

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.14

Mgr Ewa Kołakowska

 

Wtorek  14.00-15.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala .0.08

Mgr Krystyna Krzemińska

Kierownik Zespołu Anglistów

Wtorek  9.30-10.30

Czwartek  10.00-11.00

Budynek Studium Języków Obcych 

ul. Pomorska 161 pokój 3.08

Mgr Katarzyna Kwiatkowska

 

Poniedziałek  12.30-14.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Maria Maciejewska

 

Środa  13.15-14.15

Budynek Geografii ul. Kopcińskiego 31 sala F103

Mgr Ewa Mianowska

 

Środa  11.20-12.20

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Agnieszka Michalak

 

Poniedziałek  12.45-13.45

Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 110

Mgr Bożena Miśkiewicz

 

Czwartek  10.55-11.55

Budynek geografii ul. Kopcińskiego 31 sala 418K

Mgr Jolanta Miśkiewicz

 

Wtorek  11.30-13.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Ewa Mossakowska

 

wtorek  10.20-11.20

Budynek Pedagogiki ul. Pomorska 149/153 sala A-272

Mgr Magdalena Naze

 

Wtorek  10.30-11.30

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.54

Dr  Dagmara Ossowska-Czader

 

czwartek  14.00-15.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr  Krzysztof Perliński

 

Wtorek  11.30-13.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Marta Pskit

 

Urlop wychowawczy

 

Mgr Małgorzata Rudzińska

 

Poniedziałek  15.30-16.30

Budynek Psychologii ul. Smugowa 10 sala 101

Mgr Ewa Samson-Nowacka

 

Środa  13.15-14.15

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.06

Mgr Katarzyna Słodkowicz

 

Wtorek  11.15-12.45

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Sylwia Sobczyk

 

Wtorek  13.00-14.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Jadwiga Stępniewska

 

Czwartek 9.00-10.00

Budynek Matematyki ul. Banacha 22 sala A415

Mgr Maria Szczepanik

 

Poniedziałek  11.15-12.45

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 206

Mgr Małgorzata Trafalska-Radziewicz

Poniedziałek  11.30-12.30

 

Budynek Pedagogiki ul. Pomorska 46/48 sala 209

Mgr Rafał Turło

 

Poniedziałek  18.30-20.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr  Agnieszka Tyszkiewicz-Zora

Wtorek  14.00-15.00

 

Budynek Chemii ul. Tamka 12 duża aula

Mgr Agata Ulacha

 

wtorek  11.00-12.30

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Katarzyna Walińska

 

Wtorek  11.30-13.00

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Maciej Witkowski

 

Urlop zdrowotny

 

 

Mgr Iwona Wojtacka-Kacprzyk

 

Czwartek  11.30-12.30

Budynek Historii ul. Kamińskiego 27 sala 34

 

Zespół Germanistów i Romanistów

 

Mgr Wojciech Bachliński

Dyrektor Studium

Wtorek  10.00-12.00

Czwartek  10.00-12.00

Budynek Studium Języków Obcych UŁ

ul. Pomorska 171 pokój 3.06

Mgr Lena Biedroń

 

Poniedziałek  9.00-10.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Lidia Chiżyńska

 

Czwartek  11.30-12.30

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.14

Mgr Maciej Duda

 

wtorek  17.00-18.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.07

Mgr Joanna Gałecka

 

Wtorek  11.15-12.15

Budynek Geografii ul. Narutowicza 88 sala 118N

Mgr Iwona Janasz

 

Poniedziałek  18.20-19.20

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Joanna Koj

 

Piątek  11.00-12.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 sala 3.14

Mgr Bogumiła Lis-Chojnacka

 

Czwartek  9.45-10.45

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Elżbieta Nowakowska-Rajsman

Kierownik Zespołu

Wtorek  9.30-10.30

Czwartek  9.30-10.30

Budynek Studium Języków Obcych UŁ

ul. Pomorska 161 pokój 3.08

Mgr Anna Tranda

 

Poniedziałek  14.00-15.00

Budynek Zarządzania ul. Matejki 22/26 sala 217

Mgr Teresa Sanocka

 

wtorek  11.45-13.15

Budynek Ekonomii ul. POW 3/5 pokój D-201

Mgr Monika Pietrzak

 

Czwartek  18.00-19.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 1.19

 
 

 

 

Zespół Rusycystów i Łacinników

 

 

Mgr Kamil Dyjankiewicz

 

Poniedziałek  16.30-17.30

Budynek Pedagogiki ul. Pomorska 46/48 sala 204

Mgr Jolanta Wójtowicz-Szymańska

 

Piątek  16.00-17.00

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 8/12 sala 0.08

Mgr Dariusz Gwis

Kierownik Zespołu

Poniedziałek  16.30-17.30

Wtorek  10.00-11.00

Budynek Studium ul. Pomorska 161 pokój 3.08

Budynek Studium ul. Pomorska 171 pokój 3.08

Mgr Maria Nowakowska-Aftowicz

 

 wtorek  10.45-11.45

Budynek Prawa ul. Kopcińskiego 9/12 sala 0.08

Dr Anna Maciejewska

 

czwartek  16.00-17.00

Budynek Filologii ul. Pomorska 171 sala 3.54